Ponuka stretiek

Ciara
Stretko púšť

O čom? Túžiš viac objavovať  Sväté Písmo? Túžiš hlbšie poznávať Boha cez Jeho Slovo? Stretko Púšť je pre Teba ako stvorené! Je to čas, kedy sa stíšime, odhodíme z uší klapky a otvoríme svoje srdcia pre hlas milujúceho Boha. Neváhaj. Príď k nám. Spoznáš nových ľudí a zažiješ spoločenstvo. Svojou prítomnosťou nás obdarúva aj o. Pawel, karmelitán. Čakáme na Teba!

Kedy? V utorok o 20:30

Kontaktná osoba? Pali Polonec (pavolpolonec@gmail.com)

Ciara

Upratko

O čom? úžasná a prospešná činnost a navyše bohumilá; ak by sa našiel niekto kto by bol ochotný každý týždeň v pondelok vyniesť koše, alebo utrieť prach, vyprášiť koberce, či umyť schody s radosťou ho príjmeme v našom clean teame :D, kde je vždy sranda 🙂

Kedy? Každý pondelok po sv. omši

Kontaktná osoba: Simona Vnenčáková  (simona.vnencakova185@gmail.com)

Ciara

Spevácky zbor UPC

O čom? Spievame a hráme Bohu na slávu na večerných svätých omšiach v UPC 🙂

Kedy? Nácviky zboru sú v pondelok a stredu o 18:00 a v nedele o 18:30.

Kontaktná osoba:  Dominika Súkeníková (domisukenikova@gmail.com),
                                        Dominika Mikolajčíková (mikolajcikova.domi@gmail.com)

Ciara

Omšová služba

O čom? Túžite po zasvätení do tajov omše? Táto služba je pre všetkých, ktorí si nájdu cca 20 minút pred omšou čas na jej prípravu a zahŕňa starostlivosť o všetky omšové veci a záležitosti.

Kontaktná osoba: Viliam Hrbáň (wiliamhrban@gmail.com)

Ciara

Ekonomické stretko

O čom? Hoci sa voláme Ekonomické stretko, nechystáme sa derivovať ani účtovať, takže ste všetci (aj nie ekonómovia) srdečne pozvaní! Ide hlavne o to, aby sme ponúkli možnosť stretka aj mimo budovy UPC. Budeme sa rozprávať a zdieľať na rôzne témy týkajúcich sa nášho prežívania viery a všetkého, čo nás/vás bude zaujímať 🙂 Ekonomické stretko je tu tiež pre všetkých z ekonomického intráku, kde sa každý večer stretávame na spoločnej modlitbe po ktorej nasleduje spomínaný „pokecík“

Kedy? ———

Kde? Ekonomický internát ŠD4, izba č. —–

Kontaktná osoba? Lucia Ballová (luciaballova9@gmail.com)
                                        Viliam Hrbáň (wiliamhrban@gmail.com)
Ciara

Hravé stretko

O čom? Prídi sa s nami zahrať, zabaviť, oddýchnuť si či posedieť pri stole s čajom a spoločenskými hrami. Výber hier je široký a zábava zaručená 🙂

Kedy? Príležitostne v cooltúrne stredy alebo aj inokedy. Presný čas upresníme.

Kde? UPC

Kontaktná osoba?  Pali Polonec (pavolpolonec@gmail.com)

Ciara
Športové stretko

O čom? Keďže v UPC neposilňujeme len ducha, ale aj telo, je tu pre teba Športový tím. Okrem aktívneho povzbudzovania pri telke, chodievame aj aktívne hrávať a občas zorganizujeme nejaký ten turnaj. Futbal, turistika, florbal, volejbal,… Sme banda amatérov, takže nevadí ani ak si do lopty v živote nekopol(a). Príď medzi nás a zašportuj si!

Podrobnejšie informácie? https://goo.gl/6gIyEu (alebo osobne)

Kedy? Každú nedeľu 20:45 + množstvo nepravidelných akcií a turnajov

Kde? Telocvičňa KGŠM – https://goo.gl/vXDXpl

Kontaktná osoba? Radka Müllerová (radkamullerx@gmail.com)

Ciara

Turistické stretko

O čom? Ak si z tých, ktorí obľubujú turistiku, prechádzky, hory, lesy a všetko, čo patrí k prírode, pridaj sa na turistické akcie, ktoré spoločne počas semestra alebo počas prázdnin zorganizujeme. Bližšie info sa dozvieš určite včas.

Kedy? Kedykoľvek v období „turistikovania“

Kontaktná osoba: Vlastimil Farkašovský (vlastimilfarkasovsky@gmail.com), otec Martin

Ciara

Chvály

O čom? Chválové stretko nie je typické stretko, ale stretávame sa za účelom chváliť a zvelebovať nášho Otca. Tu v UPC budú bývať chvály každý utorok o 20:00 a zakončené budú eucharistickou adoráciou. Toto stretko je určené pre každého, kto rád hrou na hudobný nástroj, spevom či tancom chváli Boha Otca, a tak žije svoju vieru. Ak si to práve ty, neváhaj a pridaj sa k nám. Okrem toho, že prídeš na chvály, určite sa k nám pridaj tak,ako to budeš cítiť.

Kedy? Príležitostne

Kontaktná osoba: ———-

Ciara