Ponuka stretiek

Ciara
Stretko púšť

O čom? Túžiš viac objavovať  Sväté Písmo? Túžiš hlbšie poznávať Boha cez Jeho Slovo? Stretko Púšť je pre Teba ako stvorené! Je to čas, kedy sa stíšime, odhodíme z uší klapky a otvoríme svoje srdcia pre hlas milujúceho Boha. Neváhaj. Príď k nám. Spoznáš nových ľudí a zažiješ spoločenstvo. Svojou prítomnosťou nás obdarúva aj o. Pawel, karmelitán. Čakáme na Teba!

„Preto ju ja vyvábim, zavediem ju na púšť a prehovorím k jej srdcu.“ Ozeáš 2:16

Kedy? V utorok o 20:30

Kontaktná osoba? Pali Polonec (pavolpolonec@gmail.com), Ľubka Stanková (lubica.stankova2000gmail.com)

Ciara

Upratko

O čom? úžasná a prospešná činnosť a navyše bohumilá; ak by sa našiel niekto kto by bol ochotný každý týždeň v pondelok vyniesť koše, alebo utrieť prach, vyprášiť koberce, či umyť schody,   s radosťou ho prijmeme v našom clean teame :D, kde je vždy sranda.

Kedy? Každý pondelok po sv. omši

Kontaktná osoba: Anička Maďarová (amadarova120@gmail.com)

Ciara

Spevácky zbor UPC

O čom? Spievame a hráme Bohu na slávu na večerných svätých omšiach v UPC 

Kedy? Nácviky zboru sú v pondelok a stredu o 18:00 a v nedele o 18:30.

Kontaktná osoba:  Dominika Súkeníková (domisukenikova@gmail.com)

Ciara

Omšová služba

O čom? Túžite po zasvätení do tajov omše? Táto služba je pre všetkých, ktorí si nájdu cca 20 minút pred omšou čas na jej prípravu a zahŕňa starostlivosť o všetky omšové veci a záležitosti.

Kontaktná osoba: Viliam Hrbáň (wiliamhrban@gmail.com)Ciara

UPC stretko

O čom?  Máš rád rozhovory na zaujimavé témy a chceš byť ich súčasťou? Chceš spoznať nových ľudí a inšpirovať sa ich pohľadmi na kresťanstvo a bežný život ? Hľadáš spoločenstvo? UPC stretko ti poskytne  priestor na modlitbu, donúti ťa zamyslieť sa nad „bežnými“ vecami, pomôže ti vidieť svet z iných perspektív a mnoho iného. Tak neváhaj a príď – aj Tvoja prítomnosť nás obohatí !

Kedy? V pondelok o 17:30

Kontaktná osoba? Barbora Mekelová (barbora.mekelova@gmail.com), Timotej Šnirc (timotejsnirc@gmail.com), Lenka Tarajová (lenkatarajovie@gmail.com)

Ciara
Športové stretko

O čom? Keďže v UPC neposilňujeme len ducha, ale aj telo, je tu pre teba Športový tím. Okrem aktívneho povzbudzovania pri telke, chodievame aj aktívne hrávať a občas zorganizujeme nejaký ten turnaj. Futbal, turistika, florbal, volejbal,… Sme banda amatérov, takže nevadí ani ak si do lopty v živote nekopol(a). Príď medzi nás a zašportuj si!

Podrobnejšie informácie? https://goo.gl/6gIyEu (alebo osobne)

Kedy? Každú nedeľu 20:45 + množstvo nepravidelných akcií a turnajov

Kde? Telocvičňa KGŠM – https://goo.gl/vXDXpl

Kontaktná osoba? Radka Müllerová (radkamullerx@gmail.com) (Radka – FB)

Ciara

Turistické stretko

O čom? Ak si z tých, ktorí obľubujú turistiku, prechádzky, hory, lesy a všetko, čo patrí k prírode, pridaj sa na turistické akcie, ktoré spoločne počas semestra alebo počas prázdnin zorganizujeme. Bližšie info sa dozvieš určite včas.

Kedy? Kedykoľvek v období „turistikovania“

Kontaktná osoba: Anička Maďarová (amadarova120@gmail.com) a otec Martin

Ciara


Hravé stretko

O čom? Prídi sa s nami zahrať, zabaviť, oddýchnuť si či posedieť pri stole s čajom a spoločenskými hrami. Výber hier je široký a zábava zaručená 

Kedy? Príležitostne v cooltúrne stredy alebo aj inokedy. Presný čas upresníme.

Kde? UPC

Kontaktná osoba?  Timotej Šnirc (timotejsnirc@gmail.com)

Ciara