Ako sa zapojiť

Chceš využiť svoje dary a to, čo si dostal? Nevieš kde sa realizovať? Chceš pridať ruku k dielu? Pridaj sa k nám!!!

V UPC sme vytvorili tímy, pričom každý z nich má na starosti inú oblasť, aby UPC ako celok mohlo fungovať. Každý tím má človeka, ktorý to má pod palcom. No aby jednotlivé tímy fungovali, potrebujú ďalších ľudí, ktorí im pomôžu. Veď všetci sme večne zaneprázdnení študenti :).

Tak nájdi si „svoj“ tím, ozvi sa nám a venuj svoj čas druhým.

Ciara

informPR (Komunikačný) tím
Lucka, Barborka, Ľubka

Hľadáme ochotných ľudí, čo nám pomôžu pri organizovaní UPC aktivít, šírení informácií o UPC, hlásiť oznamy… Uvítame kohokoľvek s veľkým srdcom a ústami, ktoré sa nebojí otvoriť.

Kontakt:luciaballova9@gmail.com,barbora.mekelova@gmail.com,lubica.stankova2000@gmail.com

Ciara

itIT  a marketingový tím
Veronika Š., Marek, Barborka, Pali

Ak máš chuť realizovať sa pri tvorbe plagátov alebo máš nejaké nápady a návrhy týkajúce sa propagácie, alebo sa len jednoducho ako-tak vyznáš do počítačov, tak sa nám ozvi! Budeme fest radi.

Kontakt:veronika.sasalova22@gmail.com,marecekcuraj@gmail.com,barbora.mekelova@gmail.com, pavolpolonec@gmail.com

Ciara

boyardDomácnosť
Anička

Upraceme, opravíme, ťažké veci robíme na počkanie, nemožné nám zaberú chvíľu času ;).

Ak máš čas a chuť pomôcť aj ty s akýmikoľvek domácimi prácami, tak neváhaj, veľmi radi ta privítame! Lebo v UPC aj okolo UPC je vždy čo robiť

PS: Všetky praktické zručnosti raz tvoj manžel/-ka určite ocenia 😉

Kontakt:  amadarova120@gmail.com

Ciara

kretiveKreatívny tím
Ľubka

Tím = šikovné ruky, tvorivá myseľ. Ľudia, ktorí vedia maľovať, kresliť, lepiť, strihať… Tím väčšinou zabezpečuje výzdobu miestností pri nejakých akciách (UPC ples, premiérová sv. omša, myšlienka na stenách sály v UPC, …) Ak by si rád pomohol, daj mi o sebe vedieť, aby som vedela koho môžem v prípade potreby/realizácie niečoho osloviť.

Kontakt:  lubica.stankova2000@gmail.com

Ciara

liturgiaLiturgický tím
Vilo, Jožko, Dominika

Hľadajú sa talentovaní mladí ľudia, ktorí vedia čítať 🙂 a mladí muži ochotní postaviť sa na stráž ku oltáru. Ak chceš predniesť čítanie alebo prosby či miništrovať, ohlás sa v sakristii alebo u Kiky, aby sme ťa nemuseli hľadať. Si fanúšikom chvál a modlitieb všetkého druhu? Si hudobne nadaný, rád sa modlíš alebo nám chceš pomôcť s prípravou chvál, tak v tom prípade určite napíš Janke.

Kontakt:wiliamhrban@gmail.com,jozo.povchan@gmail.com,domisukenikova@gmail.com Ciara

ekonomickyEkonomický a projektový tím
Lucka, Anna V.

Máš skúsenosti s písaním projektov? Vyznáš sa v ZKSM alebo v účtovníctve? Alebo o tom nevieš úplne nič, no i tak ťa táto oblasť zaujíma. Tak neváhaj a oslov Aničku alebo Mirku.

Kontakt: luciaballova9@gmail.comanickav@gmail.com
Ciara 

sportŠportový tím
Radka a oM (turistika)

Keďže v UPC neposilňujeme len ducha, ale aj telo, je tu pre vás Športový tím. Okrem aktívneho povzbudzovania futbalistov pri telke, chodievame aj aktívne hrávať a občas zorganizujeme nejaký ten turnaj. Príď medzi nás a zašportuj si!

Kontakt: radkamullerx@gmail.com

Ciara

kulturaKultúrny tím
Barborka, Timo, Lenka

Máš nápad na vhodnú besedu, výnimočného hosťa či niekoho koho by stálo za to uvidieť v UPC? Vieš o skvelom mieste, kde sa dá ísť na turistiku a chcel by si tam zobrať viacerých UPC-čkárov? Hrajú v divadle niečo špeciálne, čo by nikto z nás nemal zmeškať? Chceš pomôcť s organizovaním podobných kultúrno-zážitkových aktivít? Daj nám o sebe vedieť a my sa určite potešíme 🙂
PS: Špeciálna ponuka na post moderátora besied 😉

Kontakt:barbora.mekelova@gmail.comtimotejsnirc@gmail.com, lenkatarajovie@gmail.comCiara

Mňam-mňam tím
Veronika K. a Betka

Sme tu preto, aby tvoje bruško neostalo prázdne. Všetky úžasné nátierky, ktoré si mal možnosť ochutnať, sú výtvorom našej šikovnosti. No nepripravujeme len nátierky, ale akékoľvek občerstvenie na akcie UPC. Ak máš chuť, pridaj sa k nám.

Kontakt: vkozova@protonmail.com, kluvancova.a@gmail.com 

Ciara

Zbor
Dominika 

Určite si už zachytil ten anjelský spev počas svätých omší….to je náš zbor. Veľmi radi sa potešíme, keď nás svojou prítomnosťou poctí nový spevák/ speváčka, alebo hudobník/čka. Stačí, že túžiš spievať na Božiu slávu! Konkurzy nerobíme, berieme všetkých.

Kontakt: domisukenikova@gmail.com

Ciara

animatorskyTím služba
Anka

Tím služby je tu na to, aby bola budova otvorená. Ochotní ľudia, ktorí svoj voľný čas trávia v UPC, aby sa venovali všetkým, ktorí tam prídu. Chceš aj ty byť jeden z ních? Tak neváhaj a pridaj sa k nám.

Kontakt: amadarova120@gmail.com

Ciara

Welcome tím
Barborka, Ľubka a vlastne všetci koordinátori 😀

Si v UPC alebo v Banskej Bystrici nový? Chceš spoznať tých správnych ľudí a miesta? Tak potom sú tu členovia nášho welcome tímu práve pre teba :). Pomôžu ti spoznať UPC a hravo sa doň začleniť. Si naopak v UPC už zabehnutý a chceš vítať tých novších? V takom prípade daj o sebe isto vedieť Samovi alebo Janke a tí ti už povedia čo a ako 🙂

Kontakt: barbora.mekelova@gmail.com, lubica.stankova2000@gmail.com

Ciara