Ako sa zapojiť

Chceš využiť svoje dary a to, čo si dostal? Nevieš kde sa realizovať? Chceš pridať ruku k dielu? Pridaj sa k nám!!!

V UPC sme vytvorili tímy, pričom každý z nich má na starosti inú oblasť, aby UPC ako celok mohlo fungovať. Každý tím má človeka, ktorý to má pod palcom. No aby jednotlivé tímy fungovali, potrebujú ďalších ľudí, ktorí im pomôžu. Veď všetci sme večne zaneprázdnení študenti :).

Tak nájdi si „svoj“ tím, ozvi sa nám a venuj svoj čas druhým.

Ciara

informPR (Komunikačný) tím
Maťka

Hľadáme ochotných ľudí, čo nám pomôžu pri organizovaní UPC aktivít, šírení informácií o UPC, hlásiť oznamy… Uvítame kohokoľvek s veľkým srdcom a ústami, ktoré sa nebojí otvoriť.

Kontakt: tomanova.martina@gmail.com

Ciara

itIT  tím
Pali

Ak máš chuť realizovať sa na chode UPC techniky – cez káble až po kopírku,  alebo sa len jednoducho ako-tak vyznáš do počítačov, tak sa nám ozvi! Budeme fest radi.

Kontakt: pavolpolonec@gmail.com
Ciara

boyardDomácnosť
Peťka, Samuel

Upraceme, opravíme, ťažké veci robíme na počkanie, nemožné nám zaberú chvíľu času ;).

Ak máš čas a chuť pomôcť aj ty s akýmikoľvek domácimi prácami, tak neváhaj, veľmi radi ta privítame! Lebo v UPC aj okolo UPC je vždy čo robiť

PS: Všetky praktické zručnosti raz tvoj manžel/-ka určite ocenia 😉

Kontakt: pmajakova@gmail.com

Ciara

kretiveKreatívny tím

Veronika, Lucka

Tím = šikovné ruky, tvorivá myseľ. Ľudia, ktorí vedia maľovať, kresliť, lepiť, strihať, navrhnúť plagát či prispieť myšlienkou naň… Tím väčšinou zabezpečuje propagáciu UPC a výzdobu miestností pri nejakých akciách (UPC ples, premiérová sv. omša, myšlienka na stenách sály v UPC, …).  Ak by si rád pomohol, daj nám o sebe vedieť, aby sme vedeli koho môžeme osloviť. 😉

Kontakt: veronika.sasalova22@gmail.com

Ciara

liturgiaLiturgický tím
Kika, Samuel, Vilo

Hľadajú sa talentovaní mladí ľudia, ktorí vedia čítať 🙂 a mladí muži ochotní postaviť sa na stráž ku oltáru. Ak chceš predniesť čítanie alebo prosby či miništrovať, ohlás sa v sakristii alebo u Kiky, aby sme ťa nemuseli hľadať. Si fanúšikom chvál a modlitieb všetkého druhu? Si hudobne nadaný, rád sa modlíš alebo nám chceš pomôcť s prípravou chvál, tak v tom prípade určite napíš Janke.

Kontakt: kristimasnicova@gmail.com

Ciara

ekonomickyEkonomický a projektový tím
Anička, Lucka, Vilo

Máš skúsenosti s písaním projektov? Vyznáš sa v ZKSM alebo v účtovníctve? Alebo o tom nevieš úplne nič, no i tak ťa táto oblasť zaujíma. Tak neváhaj a oslov Aničku alebo Mirku.

Kontakt: anickav@gmail.com
Ciara 

sportŠportový tím
Radka, otče…

Keďže v UPC neposilňujeme len ducha, ale aj telo, je tu pre vás Športový tím. Vieš o skvelom mieste, kde sa dá ísť na turistiku a chcel by si tam zobrať viacerých UPC-čkárov? Okrem aktívneho povzbudzovania futbalistov pri telke, chodievame aj aktívne hrávať a občas zorganizujeme nejaký ten turnaj. Príď medzi nás a zašportuj si!

Kontakt: radkamullerx@gmail.com

Ciara

kulturaKultúrny tím
Andrej, Vilo, Dominika (besedy)

Máš nápad na vhodnú besedu, výnimočného hosťa či niekoho koho by stálo za to uvidieť v UPC? Hrajú v divadle niečo špeciálne, čo by nikto z nás nemal zmeškať? Chceš pomôcť s organizovaním podobných kultúrno-zážitkových aktivít? Daj nám o sebe vedieť a my sa určite potešíme 

Kontakt: akolarik5@gmail.com

Ciara

Mňam-mňam tím
 Anka, Dominika

Všetky úžasné nátierky, ktoré si mal možnosť ochutnať, sú výtvorom našej šikovnosti. No nepripravujeme len nátierky, ale akékoľvek občerstvenie na akcie UPC. Ak máš chuť, pridaj sa k nám.

Kontakt: amadarova120@gmail.com

Ciara

Zbor
Majka

Určite si už zachytil ten anjelský spev počas svätých omší….to je náš zbor. Veľmi radi sa potešíme, keď nás svojou prítomnosťou poctí nový spevák/ speváčka, alebo hudobník/čka. Stačí, že túžiš spievať na Božiu slávu! Konkurzy nerobíme, berieme všetkých.

Kontakt: 

Ciara

animatorskyTím služba
Maťka, Radka

Tím služby je tu na to, aby bola budova otvorená. Ochotní ľudia, ktorí svoj voľný čas trávia v UPC, aby sa venovali všetkým, ktorí tam prídu. Chceš aj ty byť jeden z ních? Tak neváhaj a pridaj sa k nám.

Kontakt: tomanova.martina@gmail.com

Ciara

Welcome tím
Samuel, koordinátori

Si v UPC alebo v Banskej Bystrici nový? Chceš spoznať tých správnych ľudí a miesta? Tak potom sú tu členovia nášho welcome tímu práve pre teba :). Pomôžu ti spoznať UPC a hravo sa doň začleniť. Si naopak v UPC už zabehnutý a chceš vítať tých novších? V takom prípade daj o sebe isto vedieť Samovi a už ti povie čo a ako 🙂

Kontakt: samopizovka@gmail.com

Ciara