Koordinátori

UPC nie je len budova so 4 holými stenami. Je to miesto, kde to žije a preto sú potrební ľudia, ktorí občas tých druhých usmernia. Na čele všetkého stojí o.Martin. Ale aby to celé nestálo na jeho pleciach, pomáhajú mu ľudia, ktorí chcú svoj čas a sily v Banskej Bystrici venovať nielen škole, ale aj ďalším ľudom (tzv. dobrovoľníci). Takých ľudí je veľa a tu je zopár z nich, ktorí to tak trošku zastrešujú:

Ciara

Majka Kundrátová

Nepočul si oznamy a chceš vedieť, čo Ťa v UPC v najbližšej dobe čaká? Majka Ti to rada zopakuje. Chceš pridať oznam? Tiež sa jej ozvi. A vyhľadaj ju aj vtedy, keď nevieš, komu adresovať svoju UPC otázku či nejasnosť – buď Ti poradí ona alebo ťa nakontaktuje na tú správnu osobu.

Kontakt:  makundratova@gmail.com

Ciara

Kristína Galambošová

Rád čítaš sv. Písmo a chcel by si v tom pokračovať? Kika vedie malé stretko s názvom Púšť, kde môžeš v poznávaní Božieho Slova len napredovať. A keby si sa chcel zapojiť v službe liturgického tímu, napríklad čítaním na sv. omši, Kristínka sa určite poteší.

Kontakt:  galbynka@gmail.com

Ciara

Evka Sabolová

Ak by ste v UPC chceli nájsť nežné a jednoduché srdce, určite natrafíte na Evku. A ak na ňu natrafíte počas niektorej z akcií, zrejme nebude chýbať niečo dobré na zahryznutie. A hoci rada pripravuje dobrôtky, určite s radosťou prijme ochotných pomocníkov.

Kontakt:  evitasabolova@gmail.com

Ciara

Anička Vallušová

Anička si toho v Banskej Bystrici prežila už veľa. Preto je takmer univerzálny poradca čo sa týka mesta i diania v UPC. Okrem toho spravuje aj naše financie, rieši projekty a granty – preto ak naozaj nevieš čo s peniazmi… – prines, Anička ich určite využije.

Kontakt:  anickav@gmail.com

Ciara

Samuel Pizovka

Ostala ti v ruke kľučka a nevieš čo s tým? Nesvieti svetlo, nesplachuje WC, nefunguje sporák či elektrická rúra? Samo je naslovovzatý odborník na všetky technické nedokonalosti nášho UPC. Vyzná sa tiež v ozvučovacích gombíkoch a kábloch. Obráťte sa na neho osobne alebo mu nechajte odkaz v zošite „Firma Pizovka“ na poličke pri kopírke.

Kontakt:  samopizovka@gmail.com

Ciara

Marek Pisarčík

Najčastejšie ho môžeš vidieť pri nácvikoch zboru a počas sv. omší, ako mu prsty behajú po klavírnych klávesoch. No nielen to, ak máš túžbu, rád ti pomôže, aby si sa s klávesmi skamarátil aj ty!

Kontakt:  pisarcikmp@gmail.com

Ciara

Betka Bendeková 

Široký úsmev, veselé srdce, kvety vo vlasoch, to je naša Betka. Ak obľubuješ modlitbu chvál, Betka je tá pravá, na koho sa môžeš obrátiť, či už chceš nejako poslúžiť, alebo len tak prísť a pomodliť sa.

Kontakt: a.benedekova18@gmail.com

Ciara

Veronika Borovičková

Chceš duchovne načerpať a pomodliť sa s nami ruženec či len v tichu adorovať? Odchyť si Veroniku a tá ti povie viac nakoľko je súčasťou modlitebného tímu. Ešte prezradíme, že Veronika je čerstvo pracujúca a preto ti bude vedieť poradiť či pozdieľať svoje skúsenosti aj v tejto oblasti.

Kontakt: veronika.borovikov@gmail.com

Ciara

Marianka Valičková

Nie si študentom UMB a bojíš sa prísť k nám do UPC? Tak sa neboj a nasleduj Mariankin príklad! Marianka študuje na zdravotníckej univerzite a predsa rada trávi svoj čas v našom UPC. Pomáha v modlitebnom tíme a tiež šíri správy z UPC za hranicami našej univerzity.

Kontakt: mariana.valickova@gmail.com

Ciara

Maťka Tomanová

Všimol si si, že na dverách je tabuľka: OTVORENÉ ? to všetko vďaka Maťke a tímu dobrovoľníkov, ktorý zabezpečuje. Vždy je tu pre teba, keď sa potrebuješ porozprávať alebo sa chceš zapojiť do služby. Maťka má tiež pod palcom UPC knižnicu (poradí, odporučí, zoradí) a často ju môžeš vidieť aj za objektívom vďaka, ktorému všetko v UPC dokumentuje.

kontakt: tomanova.martina@gmail.com

Ciara

Peťka Majáková

Počul si už o pondelkovej „žúrke“? Ešte nie? Nevadí, utekaj za Peťkou, ktorá ti všetko s radosťou vysvetlí. Najmä, ak rád používaš metlu, handru a prachovku. Taktiež sa stará o našu UPC kuchynku, takže ak máš chuť si niečo uvariť, určite sa obráť na Peťku.

Kontakt: pmajakova@gmail.com

Ciara

Dávid Špak

Nezastihol si Samuela? Tak potom je tu ešte Dávid. Dávid je tiež domáci kutil na slovo vzatý a každú nedokonalosť či závadu ti pomôže odstrániť. A určite sa nepohnevá ak sa opýtaš hocičo na tému telesnej či športu. Okrem toho ho môžeš vidieť v zbore či pomáhať pri upratovaní Peťke.

Kontakt: spakdavid97@gmail.com

Ciara

Majka Dobrovičová

Behá ti mráz po chrbte z pesničiek na svätej omši? Majka je tá, ktorú za to môžeš pochváliť. Má pod palcom talenty našich spevákov i hudobníkov. Ak máš chuť pridať sa k nim aj ty, Majka Ťa v zbore rada uvidí.

Kontakt: majadobrovicova@gmail.com

Ciara

Veronika Šašalová

Upútal ťa na nástenke nejaký plagát alebo očarila krásna výzdoba v UPC? Tak zastav Veroniku a pokojne vyslov svoj obdiv. Veronika pomaly preberá túto službu a stará sa, aby naše plagáty boli nielen informačné, ale aj krásne. A hádaj čo?! Určite sa poteší ak budeš chcieť prispieť nášmu UPC svojou kreativitou a citom pre krásno.

Kontakt: veronika.sasalova22@gmail.com

Ciara

Andrej Kolárik

Ak ti už všetky povinnosti prerastajú cez hlavu a potrebuješ trošku vyvetrať, môžeš tak urobiť pri aktivitách, ktoré ti ponúka športový tím UPC alebo herné stretko. Tento druh aktivít má na starosti Andrej, preto sa ho neboj kedykoľvek osloviť. Poskytne ti info o aktuálnej ponuke športových aktivít, hier či spoločného pozerania filmov.

Kontakt: akolarik5@gmail.com

Ciara

Pali Polonec

UPC stránka fičí, kopírka kopíruje, premietačka premieta. Pýtaš sa, ako to? Za všetko môže Pali, ktorý sa stará, aby bolo naše UPC aj po technickej a technologickej stránke v najlepšom poriadku.

Kontakt: pavolpolonec@gmail.com

Ciara