Koordinátori

UPC nie je len budova so 4 holými stenami. Je to miesto, kde to žije a preto sú potrební ľudia, ktorí občas tých druhých usmernia. Na čele všetkého stojí o.Martin. Ale aby to celé nestálo na jeho pleciach, pomáhajú mu ľudia, ktorí chcú svoj čas a sily v Banskej Bystrici venovať nielen škole, ale aj ďalším ľudom (tzv. dobrovoľníci). Takých ľudí je veľa a tu je zopár z nich, ktorí to tak trošku zastrešujú:

Ciara

Lukáš Počatko2Lukáš Počatko

Ostala ti v ruke kľučka a nevieš čo s tým? Nesvieti svetlo, nesplachuje WC, nefunguje sporák či elektrická rúra? Lukáš je naslovovzatý odborník na všetky technické nedokonalosti nášho UPC. Vyzná sa tiež v ozvučovacích gombíkoch a kábloch. Obráťte sa na neho osobne alebo mu nechajte odkaz v zošite „Firma Počatko“ na poličke pri kopírke.

Kontakt:  lukas.pocatko@gmail.com

Ciara

Karol PavlovkinKarol2
Karol rád pomáha. Ty tiež? Ak túžiš pomáhať tým najchudobnejším, určite ti v tom rád pomôže. A keby si mal nápad, o čom chceš počuť na najbližšej besede, Rád ti pomôže tvoju túžbu premeniť na skutočnosť.

Kontakt:  karol.pavlovkin@gmail.com

Ciara

Janka Janičinová
Široký úsmev, veselé srdce, to je naša Janka. Ak obľubuješ modlitbu chvál, Janka je tá pravá, na koho sa môžeš obrátiť, či už chceš nejako poslúžiť, alebo len tak prísť a pomodliť sa.

Kontakt: janicinova.jana1@gmail.com

Ciara

Anička VallušováAnička Vallušová

Anička si toho v Banskej Bystrici prežila už veľa. Preto je takmer univerzálny poradca čo sa týka mesta i diania v UPC. Okrem toho spravuje aj naše financie, rieši projekty a granty – preto ak naozaj nevieš čo s peniazmi… – prines, Anička ich určite využije.

Kontakt: anickav@gmail.com

Ciara

MagdalenaMagdalénka Mezovská

Máš tip, koho by si chcel v UPC stretnúť, s kým diskutovať? Chceš si tvoriť názory na otázky svetské i duchovné? Ozvi sa našej priateľskej Magdalenke. Jej kontakty sú široké a bohaté na veľmi zaujímavých ľudí. A keď k tomu pridáme jej moderátorske schopnosti konkurujúce profesionálom – jednoducho diskusia na úrovni.

Kontakt: magdalena.mezovska@gmail.com

Ciara

Tánička Turanová

Nepočul si oznamy a chceš vedieť, čo Ťa v UPC v najbližšej dobe čaká? Tánička Ti to rada zopakuje. Chceš pridať oznam? Tiež sa jej ozvi. A vyhľadaj ju aj vtedy, keď nevieš, komu adresovať svoju UPC otázku či nejasnosť – buď Ti poradí ona alebo ťa nakontaktuje na tú správnu osobu.

Kontakt: turancatt@gmail.com

Ciara

Evka Sabolová

Ak by ste v UPC chceli nájsť nežné a jednoduché srdce, určite natrafíte na Evku. A ak na ňu natrafíte počas niektorej z akcií, zrejme nebude chýbať niečo dobré na zahryznutie. A hoci rada pripravuje dobrôtky, určite s radosťou prijme ochotných pomocníkov.

Kontakt: evitasabolova@gmail.com

CiaraIosif Cutlac

Tlačiareň tlačí, stránka funguje a je aj aktualizovaná! 🙂 Plagáty visia a fejsbuková stránka je tiež v šmungu…kto iný za to môže, ak nie náš Jožko? Ak si ítečkár, alebo sa chceš naučiť po rumunsky, s Jožkom určite nájdeš spločnú reč.

Kontakt: icutlac@yahoo.com

Ciara

veronika_dVeronika Durčaková

Všimol si si, že na dverách je tabuľka: OTVORENÉ ? to všetko vďaka Veronike a tímu dobrovoľníkov, ktorý zabezpečuje. Vždy je tu pre teba, keď sa potrebuješ porozprávať alebo zapojiť do služby. A keby si chcel niekedy ísť na nejakú túru alebo si len tak zacvičiť, či zabehať, Veronika sa veľmi rada pridá.

Kontakt: v.durcakova@gmail.com

Ciara

Marek Pisarčík

Najčastejšie ho môžeš vidieť pri nácvikoch zboru a počas sv. omší, ako mu prsty behajú po klavírnych klávesoch. No nielen to, ak máš túžbu, rád ti pomôže, aby si sa s klávesmi skamarátil aj ty!

Kontakt:  pisarcikmp@gmail.com

Ciara

Patrícia Tkáčová 

Behá ti mráz po chrbte z pesničiek na svätej omši? Paťka je tá, ktorú za to môžeš pochváliť. Má pod palcom talenty našich spevákov i hudobníkov. Ak máš chuť pridať sa k nim aj ty, Paťka Ťa v zbore rada uvidí.

Kontakt: patriicia.tkacova@gmail.com

Ciara

Miriam Dzurendová

Aj na ekonomickej fakulte môžeš nájsť spoločenstvo. Nevieš ako na to? Stačí osloviť našu usmievavú Mirku, ktorá má na starosti stretká na ekonomickom internáte a ona ti dá všetky informácie o tom, kde a kedy sa stretávajú. Tak neváhaj a pridaj sa k ním. Mirka je zároveň tá, ktorá má na starosti ZKSM, takže ju často stretneš na UPC akciách s prezenčkami, na ktoré bude zbierať podpisy. A keď ešte nie si členom ZKSM, tak ťa tam rada zapíše.

Kontakt: miriam.dzurendova@gmail.com

Ciara

Vlastimil Farkašovský

Ak ti už všetky povinnosti prerastajú cez hlavu a potrebuješ trošku vyvetrať, môžeš tak urobiť pri aktivitách, ktoré ti ponúka športový tím UPC. Tento tím má na starosti Vlasťo, preto sa ho neboj kedykoľvek osloviť. Poskytne ti info o aktuálnej ponuke športových aktivít.

Kontakt: vlastimilfarkasovsky@gmail.com

Ciara