Koordinátori

UPC nie je len budova so 4 holými stenami. Je to miesto, kde to žije a preto sú potrební ľudia, ktorí občas tých druhých usmernia. Na čele všetkého stojí o.Martin. Ale aby to celé nestálo na jeho pleciach, pomáhajú mu ľudia, ktorí chcú svoj čas a sily v Banskej Bystrici venovať nielen škole, ale aj ďalším ľudom (tzv. dobrovoľníci). Takých ľudí je veľa a tu je zopár z nich, ktorí to zastrešujú.

Dominika Súkeníková

Ahojte, ja som Dominika (Domča) a na UMB študujem matematiku a angličtinu. Milujem hudbu a rozhodla som sa s touto svojou vášňou podeliť aj v našom UPC zbore, aby sme mohli spolu svojím spevom oslavovať Ježiša. Budem veľmi rada, keď sa k nám pridáš a zaspievaš/zahráš si s nami

Kontakt: domisukenikova@gmail.com

Simonka Vnenčáková

Ahojte, ja som Simona a v Bystrici študujem učiteľstvo anglického a ruského jazyka. UPC je už piaty rok dôležitou súčasťou môjho študentského života. Ak aj vy túžite zažiť spoločenstvo a spoznať skvelých ľudí, ktorí milujú Boha, tak určite neváhajte a príďte…. A ak by ste sa chceli po oddychovej nedeli opäť trošku rozhýbať, tak vás pozývam na Upratko, ktoré bude bývať vždy v pondelok po svätej omši.

Kontakt: simona.vnencakova185@gmail.com


Timotej Šnirc

Ahojte! Som Timotej (pokojne Timo) a v Bystrici študujem cestovný ruch. Ak váhaš či prísť do UPC, tak jednoducho neváhaj 😀 . Aspoň raz (alebo aj dvakrát) to za pokus určite stojí. Ak potrebuješ radu/pomoc, alebo čokoľvek iné, pokojne sa na nás obráť. Na to sme predsa tu 😉

Kontakt: timotejsnirc@gmail.com

 

 

 


Veronika Šašalová

Čaute, som Vero. Občas messy, vtedy sa pýtam „kde si? “ (Toho hore i samej seba). No čo sa týka UPC, musím byť v obraze a vedieť čo sa dialo, čo sa deje a čo sa bude diať, pretože mám na starosti propagáciu všetkých akcií a dávam vám o nich vedieť na tejto stránke, Facebookovej skupine a Instagrame. Ak si aj napriek všetkej tej propagácii nevieš úplne predstaviť koncept nejakej našej akcie, neváhaj ma zastaviť a na čokoľvek sa spýtať. Zastav ma aj v prípade, že by si chcel s týmto propagačným odvetvím nášho UPC pomôcť, budem sa len tešiť .

Kontakt: veronika.sasalova22@gmail.com


Viliam Hrbán

Ahojte, volám sa Viliam a študujem na ekonomickej fakulte. V UPC mám na starosti prípravu omší a miništrovanie, takže ma tam určite stretnete. Ak by ste mali ohľadom toho malé otázky, hľadajte najvyššieho človeka v miestnosti. Okrem týchto vecí obľubujem otužovanie, túry, chodenia do opery a šachové partičky. Ozvite sa mi a niečo v tomto smere podnikneme.
PS: Kto chce čítať čítanie alebo miništrovať ? 

Kontakt: wiliamhrban@gmail.com

 


Pali Polonec

Ahojte, ja som Pali, mám na starosti techniku a občas organizáciu chát a spoločných akcií. Patrím medzi skúsenejších upcčkárov a rád vám poradím a pomôžem so všetkým možným aj nemožným. Mám rád šport, knihy a dobré jedlo.

Kontakt: pavolpolonec@gmail.com

 

 

 


Lucka Ballová

Čauko, ja som Lucka a študujem odbor ekonomika a riadenie cestovného ruchu. V našom UPC mám na starosti ZKSM a s tým spojené veci. Často ma môžeš vidieť na akciách ako pobehujem po miestnosti a kontrolujem, či je každý zapísaný. Možno neuveríš, ale je to super spôsob ako sa zoznámiť s inými ľuďmi. A rada sa zoznámim aj s tebou, ak k nám zavítaš. Taktiež rada čítam, lyžujem alebo si pozriem dobrý film.

Kontakt: luciaballova9@gmail.com

 


Barborka Mekelová

Volajú ma Baška, Barborka, ale reagujem na mnohé podoby môjho mena. Som študentkou Forenznej a kriminalistickej chémie FPV UMB, a naozaj ma baví chémia 🙂 Rada vás uvidím na UPC stretku, ale aj na omši a iných aktivitách. PS: je ťažké si ma nevšimnúť 😉

Kontakt: barbora.mekelova@gmail.com

 

 

 


Anička Maďarová

Chceš sa kedykoľvek zastaviť v UPCku a len tam pobudnúť, pookriať, pokecať? Keď vidíš tabuľku OTVORENÉ, isto sa zastav 🙂 a ak sa chceš pridať k tým, vďaka ktorým je UPC otvorené, isto ma neváhaj osloviť, veľmi sa potešíme

Kontakt: amadarova120@gmail.com

 

 

 


Lenka Tarajová

Ahoj, volám sa Lenka a som chemička, ktorá miluje Boha, večery, kedy sa môžem zahĺbiť do dobrej knihy, hory (hlavne tie kopce u nás na Orave), dlhé rozhovory a hlavne všetko sladké. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sa v našom UPC starám o Mňam-mňam tím – takže, keď budeš na nejakej UPC akcii papkať koláčik, nezabudni povedať, že bol do-ko-na-lý. Nech Ti u nás (okrem iného) aj chutí!

Kontakt: lenkatarajovie@gmail.com

 


Anička Vallušová

Anička si toho v Banskej Bystrici prežila už veľa. Preto je takmer univerzálny poradca čo sa týka mesta i diania v UPC. Okrem toho spravuje aj naše financie, rieši projekty a granty – preto ak naozaj nevieš čo s peniazmi… – prines, Anička ich určite využije.

Kontakt:  anickav@gmail.com