Koordinátori

UPC nie je len budova so 4 holými stenami. Je to miesto, kde to žije a preto sú potrební ľudia, ktorí občas tých druhých usmernia. Na čele všetkého stojí o.Martin. Ale aby to celé nestálo na jeho pleciach, pomáhajú mu ľudia, ktorí chcú svoj čas a sily v Banskej Bystrici venovať nielen škole, ale aj ďalším ľudom (tzv. dobrovoľníci). Takých ľudí je veľa a tu je zopár z nich, ktorí to tak trošku zastrešujú:

Ciara

Majka Kundrátová

Nepočul si oznamy a chceš vedieť, čo Ťa v UPC v najbližšej dobe čaká? Majka Ti to rada zopakuje. Chceš pridať oznam? Tiež sa jej ozvi. A vyhľadaj ju aj vtedy, keď nevieš, komu adresovať svoju UPC otázku či nejasnosť – buď Ti poradí ona alebo ťa nakontaktuje na tú správnu osobu.

Kontakt:  makundratova@gmail.com

Ciara

Tatiana Turanová

Ak si náhodou nezastihol Majku, je tu ešte Tánička, na ktorú sa môžeš obrátiť so svojimi otázkami, či nejasnosťami. Rada ťa nasmeruje, či poradí. A ak náhodou hľadáš spoločenstvo, alebo sa chceš len porozprávať, či snáď túžiš po misiách, si na správnej adrese!

Kontakt:  turancatt@gmail.com

Ciara

Janka Janičinová

Široký úsmev, veselé srdce, to je naša Janka. Ak obľubuješ modlitbu chvál, Janka je tá pravá, na koho sa môžeš obrátiť, či už chceš nejako poslúžiť, alebo len tak prísť a pomodliť sa.

Kontakt:  janicinova.jana1@gmail.com

Ciara

Rebeka Špitálová

Všimol si si, že na dverách je tabuľka: OTVORENÉ ? to všetko vďaka Rebeke a tímu dobrovoľníkov, ktorý zabezpečuje. Vždy je tu pre teba, keď sa potrebuješ porozprávať alebo sa chceš zapojiť do služby.

Kontakt:  rebeka.spitalova@gmail.com

Ciara

Kristína Galambošová

Rád čítaš sv. Písmo a chcel by si v tom pokračovať? Kika vedie malé stretko s názvom Púšť, kde môžeš v poznávaní Božieho Slova len napredovať. A keby si sa chcel zapojiť v službe liturgického tímu, napríklad čítaním na sv. omši, Kristínka sa určite poteší.

Kontakt:  galbynka@gmail.com

Ciara

Evka Sabolová

Ak by ste v UPC chceli nájsť nežné a jednoduché srdce, určite natrafíte na Evku. A ak na ňu natrafíte počas niektorej z akcií, zrejme nebude chýbať niečo dobré na zahryznutie. A hoci rada pripravuje dobrôtky, určite s radosťou prijme ochotných pomocníkov.

Kontakt:  evitasabolova@gmail.com

Ciara

Paťka Tkáčová

Behá ti mráz po chrbte z pesničiek na svätej omši? Paťka je tá, ktorú za to môžeš pochváliť. Má pod palcom talenty našich spevákov i hudobníkov. Ak máš chuť pridať sa k nim aj ty, Paťka Ťa v zbore rada uvidí.

Kontakt:  patriicia.tkacova@gmail.com

Ciara

Anička Vallušová

Anička si toho v Banskej Bystrici prežila už veľa. Preto je takmer univerzálny poradca čo sa týka mesta i diania v UPC. Okrem toho spravuje aj naše financie, rieši projekty a granty – preto ak naozaj nevieš čo s peniazmi… – prines, Anička ich určite využije.

Kontakt:  anickav@gmail.com

Ciara

Mirka Dzurendová

Aj na ekonomickej fakulte môžeš nájsť spoločenstvo. Nevieš ako na to? Stačí osloviť našu usmievavú Mirku, ktorá má na starosti stretká na ekonomickom internáte a ona ti dá všetky informácie o tom, kde a kedy sa stretávajú. Tak neváhaj a pridaj sa k ním. Mirka je zároveň tá, ktorá má na starosti ZKSM, takže ju často stretneš na UPC akciách s prezenčkami, na ktoré bude zbierať podpisy. A keď ešte nie si členom ZKSM, tak ťa tam rada zapíše.

Kontakt:  miriam.dzurendova@gmail.com

Ciara

Lukáš Počatko

Počul si už o pondelkovej „žúrke“? Ešte nie? Nevadí, utekaj za Lukášom, ktorý ti všetko s radosťou vysvetlí. Najmä, ak rád používaš metlu, handru a prachovku Taktiež sa stará o našu UPC kuchynku, takže ak máš chuť si niečo uvariť, určite sa obráť na Lukáša.

Kontakt:  lukas.pocatko@gmail.com

Ciara

Samuel Pizovka

Ostala ti v ruke kľučka a nevieš čo s tým? Nesvieti svetlo, nesplachuje WC, nefunguje sporák či elektrická rúra? Samo je naslovovzatý odborník na všetky technické nedokonalosti nášho UPC. Vyzná sa tiež v ozvučovacích gombíkoch a kábloch. Obráťte sa na neho osobne alebo mu nechajte odkaz v zošite „Firma Pizovka“ na poličke pri kopírke.

Kontakt:  samopizovka@gmail.com

Ciara

Marek Pisarčík

Najčastejšie ho môžeš vidieť pri nácvikoch zboru a počas sv. omší, ako mu prsty behajú po klavírnych klávesoch. No nielen to, ak máš túžbu, rád ti pomôže, aby si sa s klávesmi skamarátil aj ty!

Kontakt:  pisarcikmp@gmail.com

Ciara

Iosif Cutlac (Jožko)

UPC stránka fičí, a informácie sa po sociálnych sieťach šíria rýchlosťou blesku. Pýtaš sa, ako to? Za všetko môže náš Jožko, ktorý sa stará, aby sa informácie o všetkých udalostiach v UPC dostali do uší, či očí každému Ak si ítečkár, alebo sa chceš naučiť po rumunsky, s Jožkom určite nájdeš spoločnú reč.

Kontakt:  icutlac@yahoo.com

Ciara

Vlasťo Farkašovský

Ak ti už všetky povinnosti prerastajú cez hlavu a potrebuješ trošku vyvetrať, môžeš tak urobiť pri aktivitách, ktoré ti ponúka športový tím UPC. Tento tím má na starosti Vlasťo, preto sa ho neboj kedykoľvek osloviť. Poskytne ti info o aktuálnej ponuke športových aktivít.

Kontakt:  vlastimilfarkasovsky@gmail.com

Ciara