Koordinátori

UPC nie je len budova so 4 holými stenami. Je to miesto, kde to žije a preto sú potrební ľudia, ktorí občas tých druhých usmernia. Na čele všetkého stojí o.Martin. Ale aby to celé nestálo na jeho pleciach, pomáhajú mu ľudia, ktorí chcú svoj čas a sily v Banskej Bystrici venovať nielen škole, ale aj ďalším ľudom (tzv. dobrovoľníci). Takých ľudí je veľa a tu je zopár z nich, ktorí to tak trošku zastrešujú:

Ciara

Maťka Tomanová

Nepočul si oznamy a chceš vedieť, čo Ťa v UPC v najbližšej dobe čaká? Maťka Ti to rada zopakuje. Chceš pridať oznam? Tiež sa jej ozvi. A vyhľadaj ju aj vtedy, keď nevieš, komu adresovať svoju UPC otázku či nejasnosť – buď Ti poradí ona alebo ťa nakontaktuje na tú správnu osobu. Maťka má tiež pod palcom UPC knižnicu (poradí, odporučí, zoradí) a často ju môžeš vidieť aj za objektívom vďaka, ktorému všetko v UPC dokumentuje.

Kontakt: tomanova.martina@gmail.com

Ciara

Anička Vallušová

Anička si toho v Banskej Bystrici prežila už veľa. Preto je takmer univerzálny poradca čo sa týka mesta i diania v UPC. Okrem toho spravuje aj naše financie, rieši projekty a granty – preto ak naozaj nevieš čo s peniazmi… – prines, Anička ich určite využije.

Kontakt:  anickav@gmail.com

Ciara

Samuel Pizovka

Ostala ti v ruke kľučka a nevieš čo s tým? Nesvieti svetlo, nesplachuje WC, nefunguje sporák či elektrická rúra? Samo je naslovovzatý odborník na všetky technické nedokonalosti nášho UPC. Vyzná sa tiež v ozvučovacích gombíkoch a kábloch. Obráťte sa na neho osobne alebo mu nechajte odkaz v zošite „Firma Pizovka“ na poličke pri kopírke.

Kontakt:  samopizovka@gmail.com

Ciara

Peťka Majáková

Počul si už o upratovacom pondelku ? Ešte nie? Nevadí, utekaj za Peťkou, ktorá ti všetko s radosťou vysvetlí. Najmä, ak rád používaš metlu, handru a prachovku. Taktiež sa stará o našu UPC kuchynku, takže ak máš chuť si niečo uvariť, určite sa obráť na Peťku.

Kontakt: pmajakova@gmail.com

Ciara

Veronika Šašalová

Upútal ťa na nástenke nejaký plagát alebo očarila krásna výzdoba v UPC? Tak zastav Veroniku a pokojne vyslov svoj obdiv. Veronika pomaly preberá túto službu a stará sa, aby naše plagáty boli nielen informačné, ale aj krásne. A hádaj čo?! Určite sa poteší ak budeš chcieť prispieť nášmu UPC svojou kreativitou a citom pre krásno.

Kontakt: veronika.sasalova22@gmail.com

Ciara

Andrej Kolárik

Ak ti už všetky povinnosti prerastajú cez hlavu a potrebuješ trošku vyvetrať, môžeš tak urobiť pri aktivitách, ktoré ti ponúka športový tím UPC alebo herné stretko. Tento druh aktivít má na starosti Andrej, preto sa ho neboj kedykoľvek osloviť. Poskytne ti info o aktuálnej ponuke športových aktivít, hier či spoločného pozerania filmov.

Kontakt: akolarik5@gmail.com

Ciara

Pali Polonec

UPC stránka fičí, kopírka kopíruje, premietačka premieta, stream omše beží ako švajčiarske hodinky. Pýtaš sa, ako to? Za všetko môže Pali, ktorý sa stará, aby bolo naše UPC aj po technickej a technologickej stránke v najlepšom poriadku.

Kontakt: pavolpolonec@gmail.com

 

Ciara

 

Radka Müllerová

Všimol si si, že na dverách je tabuľka: OTVORENÉ ? to všetko vďaka Radke, Maťke a tímu dobrovoľníkov, ktorý zabezpečujú. Vždy je tu pre teba, keď sa potrebuješ porozprávať alebo sa chceš zapojiť do služby. Určite sa na ňu obráť ak by si si chcel ísť zašportovať alebo sa pridať na Akciu Víkend. Ak nevieš čo to je, určite sa na ňu obráť.

Kontakt: radkamullerx@gmail.com

Ciara

Dominika Jenčíková

Chcel by si vedieť o čom a kedy bude ďalšia beseda? Alebo chceš pomôcť pri príprave občerstvenia? Či hľadáš nejakú dobrú knihu. Spolu s Maťkou má pod palcom UPC knižnicu (poradí, odporučí, zoradí) takže sa neváhaj na ňu obrátiť, rada a s úsmevom ti poradí.

 

Kontakt: jencikovadominika@gmail.com

Ciara

 

Anka Maďarová

Chcel by si aj ty niečo uvariť alebo pripraviť pre ostatných UPCčkárov? Anka ti už poradí a aj pomôže. Alebo si chceš ísť zabehať? Ona chodieva pravidelne a poteší sa každej spoločnosti.

Kontakt: amadarova120@gmail.com

Ciara

Lucka Ballová

Páčil sa ti článok o akcii? Alebo si sa zabudol zapísať na prezenčku? Zastav Lucku a povedz jej čo potrebuješ. Neváhaj sa jej ozvať ak by si chcel napísať článok aj ty. A popri tom stíha byť aj pravou rukou našej ekonómky Aničky.

Kontakt: luciaballova9@gmail.com

Ciara

Kika Masnicová

Chcel by si sa nejako zapojiť do svätej omše? Alebo rád prečítaš čítanie či prosby? Tak určite oslov Kiku, ktorá sa určite poteší tvojmu záujmu. Kika študuje Forenznú a kriminalistickú chémiu a určite ju poteší tvoj záujem aj o túto tému.

Kontakt: kristimasnicova@gmail.com

Ciara

Vilo Hrbán

Je niečo pre teba vysoko? Chcel by si pri svätej omši miništrovať? Alebo máš nápad na vyplnenie cooltúrnej stredy? S týmto všetkým sa môžeš obrátiť na Vila. Jeho pomoc môžeš vidieť aj pri Aničke s Luckou.

Kontakt: wiliamhrban@gmail.com

Ciara