Koordinátori

UPC nie je len budova so 4 holými stenami. Je to miesto, kde to žije a preto sú potrební ľudia, ktorí občas tých druhých usmernia. Na čele všetkého stojí o.Martin. Ale aby to celé nestálo na jeho pleciach, pomáhajú mu ľudia, ktorí chcú svoj čas a sily v Banskej Bystrici venovať nielen škole, ale aj ďalším ľudom (tzv. dobrovoľníci). Takých ľudí je veľa a tu je zopár z nich, ktorí to zastrešujú.

Ľubka Stanková

Ahojky, moje meno je Ľubica, jednoduchšie Ľubka. Pochádzam z východného Slovenska a študujem učiteľstvo matematiky a techniky. Mám veľmi rada tvorivé činnosti (rezbárstvo, drotárstvo), tancovanie (najlepšie, keď ma nikto nevidí) a spievanie (keď ma nikto nepočuje). Najpravdepodobnejšie ma nájdeš s knihou v ruke a úsmevom na tvári. Mojou úlohou je zoceliť prácu všetkých koordinátorov, aby sme spoločne slúžili Bohu a pracovali ako včeličky v úli.

Kontakt: lubica.stankova2000gmail.com

 


 

Dominika Súkeníková

Ahojte, ja som Dominika (Domča) a na UMB študujem matematiku a angličtinu. Milujem hudbu a rozhodla som sa s touto svojou vášňou podeliť aj v našom UPC zbore, aby sme mohli spolu svojím spevom oslavovať Ježiša. Budem veľmi rada, keď sa k nám pridáš a zaspievaš/zahráš si s nami.

Kontakt: domisukenikova@gmail.com

 

 

 


 

Timotej Šnirc

Ahojte! Som Timotej (pokojne Timo) a v Bystrici študujem cestovný ruch. Ak váhaš či prísť do UPC, tak jednoducho neváhaj . Aspoň raz (alebo aj dvakrát) to za pokus určite stojí. Ak potrebuješ radu/pomoc, alebo čokoľvek iné, pokojne sa na nás obráť. Na to sme predsa tu. 😀

Kontakt: timotejsnirc@gmail.com

Instagram: @_timothej_

 

 

 


Veronika Šašalová

Čaute, som Vero. Občas messy, vtedy sa pýtam „kde si? “ (Toho hore i samej seba). No čo sa týka UPC, musím byť v obraze a vedieť čo sa dialo, čo sa deje a čo sa bude diať, pretože mám na starosti propagáciu všetkých akcií a dávam vám o nich vedieť na tejto stránke, Facebookovej skupine a Instagrame. Ak si aj napriek všetkej tej propagácii nevieš úplne predstaviť koncept nejakej našej akcie, neváhaj ma zastaviť a na čokoľvek sa spýtať. Zastav ma aj v prípade, že by si chcel s týmto propagačným odvetvím nášho UPC pomôcť, budem sa len tešiť .

Kontakt: veronika.sasalova22@gmail.com


Viliam Hrbán

Ahojte, volám sa Viliam a študujem na ekonomickej fakulte. V UPC mám na starosti prípravu omší a miništrovanie, takže ma tam určite stretnete. Ak by ste mali ohľadom toho malé otázky, hľadajte najvyššieho človeka v miestnosti. Okrem týchto vecí obľubujem otužovanie, túry, chodenia do opery a šachové partičky. Ozvite sa mi a niečo v tomto smere podnikneme.
PS: Kto chce čítať čítanie alebo miništrovať ? 

Kontakt: wiliamhrban@gmail.com

 


Pali Polonec

Ahojte, ja som Pali, mám na starosti techniku a občas organizáciu chát a spoločných akcií. Patrím medzi skúsenejších upcčkárov a rád vám poradím a pomôžem so všetkým možným aj nemožným. Mám rád šport, knihy a dobré jedlo.

Kontakt: pavolpolonec@gmail.com

 

 

 

 


Lucka Ballová

Čauko, ja som Lucka a študujem odbor ekonomika a riadenie cestovného ruchu. V našom UPC mám na starosti ZKSM a s tým spojené veci. Často ma môžeš vidieť na akciách ako pobehujem po miestnosti a kontrolujem, či je každý zapísaný. Možno neuveríš, ale je to super spôsob ako sa zoznámiť s inými ľuďmi. A rada sa zoznámim aj s tebou, ak k nám zavítaš. Taktiež rada čítam, lyžujem alebo si pozriem dobrý film.

Kontakt: luciaballova9@gmail.com

 


Michaela Timková

Ja som Miška a študujem za pani učiteľku v škôlke a neskôr budem aj za p.uč. prvého stupňa. Som z Turčianskych Teplíc,ale už veľa rokov sa pohybujem v BB, alebo v jej okolí. Mám veľmi rada mladých ľudí, humor, spev, tanec a zapájanie sa do rôznych aktivít. V UPC mám na starosť spolu s chlapcami UPC stretko. Okrem toho aj nejaké kultúrne programy a občas pomôžem s vedením zboru.

Kontakt: timkovamichaela.mt@gmail.com

instagram: @mm.timkov

 

 

 


Anička Maďarová

Ahojte , som Anka a v UPeCku som preto, lebo som sa ocitla na VŠ práve v BB. Študujem posledný ročník učiteľstva ‍ telesnej a biológie . Mojou úlohou v našom UPeCečku je dať všetko do poriadku, aby sme tu mali čisto a voňavo . Veľmi sa potešíme každej pomocnej ruke, ktorá nám s tým pomôže   .Takisto sa vždy rada s dobrou partiou vyberiem niekde do lesa , na hory️, do prírody. Tak verím, že budeš aj ty , čo čítaš tieto riadky, súčasťou najlepšej partie .

Kontakt: amadarova120@gmail.com


Lenka Tarajová

Ahoj, volám sa Lenka a som chcemička, ktorá miluje dlhé rozhovory, a tak okrem spontánneho talku môžeme pokecať na organizovanom UPC stretku, ktorého tímu som súčasťou. Budem rada, keď prídeš, teším sa na Teba.         

Kontakt: lenkatarajovie@gmail.com

 

 

 

 


Anička Vallušová

Anička si toho v Banskej Bystrici prežila už veľa. Preto je takmer univerzálny poradca čo sa týka mesta i diania v UPC. Okrem toho spravuje aj naše financie, rieši projekty a granty – preto ak naozaj nevieš čo s peniazmi… – prines, Anička ich určite využije.

Kontakt:  anickav@gmail.com

 

 

 


Marek Čuraj

Čaute, ja som Marek a študujem učiteľstvo angličtiny a telesnej výchovy. Veľmi rád cestujem a vždy keď mám čas využívam ho na rôzne športy. ‍‍ V UPC pomáham pri propagácii, točím videá do reels a určite ťa zachytím aj na fotkách, ktoré vzniknú pri našich akciách. Teším sa aj na teba!

Kontakt: marecekcuraj@gmail.com

Instagram: @mcurajko

 

 


Veronika Kozová

Ahooj 🙂 Volám sa Veronika a študujem cestovný ruch na ekonomickej fakulte. V UPCčku mám na starosť mňam mňam tím, keďže jedlo je môj život. Občas je mi prednejšie ako môj frajer Jožko. Rada ťa uvidím pri ochutnávke mojich výtvorov na UPC akciách. Tak neváhaj a príď. ❤️

Kontakt: vkozova@protonmail.com 

 


Jozef Povchan

Čau, volám sa Jožo/Jožko, nechám to na tebe. Pochádzam z Humenného, študujem na FPV forenznú a kriminalistickú chémiu. V UPC pomáham pripravovať sväté omše a zasväcujem sa do sveta techniky. Menšia rada na vysokoškolský život: Bohu vždy dôveruj, UPCčko často navštevuj a o nič sa nestrachuj.

Kontakt: jozo.povchan@gmail.com

 

 

 


Alžbetka Kluvancová

Nazdaaaaar! Moje meno je Alžbeta, ale z nezistených dôvodov ma o. Martin volá Maťka, tak nebuďte prekvapení. Pre ostatných som Betka Som druháčka a do UPC som sa dostala len minulý rok. Takže, ak si nový, súcitím s tebou. Kľudne sa ozvi, ukážem ti Upcečko, Bystricu a ak si z pedagogickej fakulty, aj tú. Tak sa neboj a ozvi sa!  

Kontakt: kluvancova.a@gmail.com